• kutno1

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • DEKRA.png
  • BANE.jpg
  • SoftNet2.png
  • BANER-G242.jpg
piątek, 15 grudnia 2017 16:48

Ognik otwarty, samochód odebrany

W piątek (15.12) w Państwowej Straży Pożarnej oddano uroczyście do użytku salę edukacyjną Ognik. Nasi strażacy otrzymali również nowego busa.

W ramach Rządowego Programu "Bezpieczna +" w Komendzie Powiatowej PSP powstała sala edukacyjna Ognik. Wydzielone pomieszczenia w budynku komendy zostały zaadoptowane na potrzeby szkolenia. W sali edukacyjnej dzieci mają możliwość zobaczyć m.in. jak działają czujki dymu oraz tlenku węgla. Zajęcia w Ogniku są prowadzone przez strażaków instruktorów. 

Na otwarcie przybyli m.in. samorządowcy z całego Powiatu. Wspólne współdziałanie jest naszym osiągnięciem – mówił Komendant Powiatowy bryg. Roman Kossobudzki podkreślając, że strażacy wykonali wszystkie prace we własnym zakresie, podobnie jak i inne remonty w jednostce. 

Pieniądze zostały wydatkowane na edukację naszych dzieci. Umiejętności tutaj zdobyte zostaną na całe życie – mówił Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Bogdan Łasica.

 Burmistrz Paweł Kalinowski gratulował strażakom pięknie wykonanej pracy przy Ogniku i przy okazji podziękował za służbę dla całej społeczności lokalnej.

Od dziś nasi strażacy mają do dyspozycji nowego busa. Mazowiecki Komendant Bogdan Łasica wręczył kluczyki do Forda na ręce Komendanta Romana Kossobudzkiego.

and.

Czytany 1907 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE


doktor
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok